Fotele

Oferowane przez nas fotele biurowe zostały zaprojektowane z myślą o fanach motoryzacji. Chociaż nie da się z ich pomocą zorgaznizować emocjonujących zawodów sportowych to ze względu na wygląd możemy powiedzieć, że są to fotele sportowe. Całą naszą ofertę można by określić jako meble motoryzacyjne. Nie tylko dla fanów sportu, ale też ludzi związanych z szeroko pojętą motoryzacją. Większą jej część stanowią sportowe fotele biurowe wykonane w czterech wersjach specyfikacji technicznej i kilku wersjach kolorystycznych:
– LXE – sportowy fotel biurowy na kółkach, największy, najcięższy i najbardziej zaawansowany technicznie. Posiada poduszkę powietrzną, za pomocą której można doporowadzić do właściwego podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Te fotele sportowe są proponowane w pięciu wersjach kolorystycznych.
– GT – również na podstawie z 5 kółkami. Prostszy niż fotel sportowy LXE, ale rózwnie solidny i dośc ciężki. Pochylanie oparcia za pomocą dźwigienki z lewej strony. Mamy do wyboru trzy wersje kolorystyczne tego fotela.
– SE – fotel biurowy na podstawie z kółkami, najlżejszy, najprostszy, bez możliwości pochylania oparcia, ale wciąż z regulacją wysokości podłokietników. Ciągle wygląd fotela sportowego. Jest on proponowany w trzech wersjach kolorystycznych.
– GT TV – siedzenie to samo co GT, ale podstawa z czterema nogami. Może ze wzglądu na statyczną postawę jest trochę mniej fotelem sportowym, ale ciągle zachowuje właściwy naszej ofercie charakter. Przy oparciu pochylonym niemal do poziomu i z dodatkowym podnóżkiem można z pewnością wykorzystywać go do regeneracyjnych drzemek. Trzy wersje kolorystyczne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3